شرکت مدل سازان نرم افزار (مسنا)

نگاهی نو، راهی نو، آینده ای پیش رو

شرکت مدل سازان نرم افزار (مسنا)

نگاهی نو، راهی نو، آینده ای پیش رو

شرکت مدل سازان نرم افزار  (مسنا)

شرکت مدل سازان نرم افزار
ارائه راه حلهای پردازش ابری
ارائه راه حلهای مبتنی بر تبلت و گوشی های هوشمند
تولید نرم افزار های تحت وب
طراحی و تولید سرویسهای نرم افزاری (SAAS)
----
از سایت شرکت بازدید کنید www.masna-soft.ir

۵ مطلب در ارديبهشت ۱۳۹۵ ثبت شده است

نظر به اهمیت آموزش در پیشبرد پروژه های شرکتهای نرم افزاری بنا گذاشتیم هر از چندگاهی یک پنجشنبه را به موضوعات آموزشی مورد نیاز دوستان تیم اختصاص دهیم.

اولین پنیجشنبه امروز برگزار شد و به موضوع Version Control پرداختیم.

  • شرکت مدل سازان نرم افزار (مسنا)

شرکت IBM در فصل نخست سال ۲۰۱۶ میلادی توانست فراتر از پیش‌بینی‌های قبلی خود را نشان دهد و خدمات پردازش ابری این شرکت باعث شد مجموع درآمدهای به دست آمده نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد دو رقمی را تجربه کند.

موبنا - به گزارش وبسایت Zdnet، شرکت IBM اعلام کرد درآمدهای فصلی آن از بخش کسب و کار استراتژیک شامل سیستم‌های پردازش ابری و خدمات تحلیلی نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد ۱۴ درصدی را تجربه کرده است و این بخش در مجموع ۳۷ درصد از کل درآمدهای شرکت را تامین می‌کند.

مجموع درآمدهای IBM از خدمات پردازش ابری طی ۱۲ ماه گذشته با رشد ۳۶ درصدی معادل ۱۰.۸ میلیارد دلار محاسبه شده است که این رقم رکوردی تازه محسوب می‌شود.

در گزارش این شرکت بزرگ فناوری آمده است فصل نخست سال ۲۰۱۶ میلادی سود خالص آنها ۲.۰۱ میلیارد دلار معادل ۲.۰۹ سنت به‌ازای هر سهام در تالار بورس محاسبه شده است. درآمدهای غیرحسابرسی شده (Non-GAAP) این شرکت نیز به‌ازای هر سهام ۲.۳۵ دلار محاسبه شد تا در مجموع ۱۸.۷ میلیارد دلار باشد.

وال استریت پیش‌بینی کرده بود IBM در فصل نخست امسال برای درآمدهای غیرحسابرسی شده خود به‌ازای هر سهام خود ۲.۰۹ دلار و در مجموع ۱۸.۲۸ میلیارد دلار کسب می‌کند.

  • شرکت مدل سازان نرم افزار (مسنا)

نتایج حاصل از مطالعه جدید روی ۱۲۰۰ تصمیم‌گیرنده‌ی IT در سازمان‌های مختلف نشان داد سیستم‌های پردازش ابری فراتر از انتظار کسب و کارها پیش می‌روند و خدمات ابری تنها راه پیش‌روی آنها محسوب می‌شوند.

موبنا - این گزارش که توسط مرکز Intel Security منتشر شد، این نکته را مشخص کرد که طی ۱۶ ماه آینده ۸۰ درصد بودجه IT در سازمان‌ها به توسعه خدمات پردازش ابری اختصاص می‌یابد.
به گزارش وبسایت ZDnet، در حالی که خدمات ابری همه‌جا دیده می‌شود، این عرصه می‌تواند در زمینه امنیت مباحث مختلفی را ایجاد کند. بخش اعظم مدیران IT سازمان‌ها معادل ۷۷ درصد اعلام کردند کسب و کار آنها از بیش از یک سال قبل به فضای پردازش ابری اعتماد کرده است.

در این میان ۱۳ درصد افراد مذکور به طور کامل به ارائه‌دهندگان خدمات پردازش ابری عمومی اعتماد کرده‌اند تا اطلاعات حساس خود را ایمن کنند.

در کنار مسایل یاد شده نبود آگاهی در مورد آسیب‌پذیری‌های موجود همچنان در سازمان‌ها مشهود است. از بین شرکت‌کنندگان در این بررسی ۷۲ درصد اظهار داشتند میزان انطباق با خدمات ابری مهم‌ترین نگرانی آنها محسوب می‌شود و علاوه بر این ۱۳ درصد اظهار داشتند که به درستی نمی‌دانند سازمان آنها اطلاعات حساس خود را در فضای ابری نگهداری می‌کند یا خیر.

کمتر از یک‌سوم مدیران IT سازمان‌ها معادل ۲۳ درصد در این زمینه توضیح دادند کسب و کار آنها از میزان سرقت‌های اطلاعاتی آگاهی در مرکز ارایه دهنده خدمات پردازش ابری خود آگاهی کامل دارند.

  • شرکت مدل سازان نرم افزار (مسنا)

سالی که نکوست از بهارش پیداست

در روزهای آغازین سال 1395 شرکت مدل سازان نرم افزار

موفق به اخذ مجوز دانش بنیان از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری شد

  • شرکت مدل سازان نرم افزار (مسنا)

سومین کنفرانس پایتون ایران برگزار می شود

زمان : جمعه 24 اردیبهشت

مکان: دانشگاه علم و صنعت

http://pycon.ir/

  • شرکت مدل سازان نرم افزار (مسنا)